Mi Conta
Organização
Registrar-se
Inscrições - II Critèrium Clàssic Montmeló
Numero
Piloto
Navegador
Veículo
Clube
Categoria
Confirmado
1
JUAN PEDRO GARCIA CASTAÑO
SERGI GIRALT VALERO
LANCIA AUTOBIANCHI A112
DRIVERCARSBCN
H
2
CARLES BRACONS
MIQUEL ANGEL SILVA
PEUGEOT 205 GTI 1.9
TRAM RACING
I
3
JOSEP MARIA ALVAREZ DOMINGUEZ
CLAUDIA ÁLVAREZ CHERTA
VOLKSWAGEN GOLF GTI
AUTOMÒBIL CLUB D'ANDORRA
H
4
JOAN SASTRE PORRERA
MIQUEL PUMAROLA GARCIA
MORRIS MINI COOPER 1300
CLASSICS RENT SERVICES
G
5
JOSEP SUÑÉ CASADEMONT
JOSEP SUÑÉ TORRENT
VW GOLF GTI
H
6
FREDERIC GARRIGA SETO
DANIEL SETO LLAMBES
FIAT UNO TURBO 1.4 IE MK2
MOTOR CLUB BAGES
I
7
JOSEP MORLANS ILLAS
OSCAR QUILES CLOSA
RENAULT GT TURBO 5
MCS
I
8
JORGE LANOSA
AGUSTI LOPEZ
MINI 1.300
C.R.S
G
9
ENRIC CABRUJA COLL
PATRÍCIA MANZANO LUNA
MINI 1000 DE LUXE
C.R.S
G
10
JOSEP LLUIS VERA PALACIOS
ORIOL VERA HORTELANO
MINI MORRIS 1000
MOTO CLÀSSIC LLINARS
G
11
HÈCTOR PÉREZ FUSTÉ
DANIEL CARREÑO CRUZ
MINI 1000 NORMAL
ARGEMIMOTORS
G
12
DANIEL MAÑOSA MARGARIT
ALFONS MAÑOSA MARGARIT
AUSTIN MORRIS MINI 1000
G
14
EDO FALGÀS JARDINER
NURIA VILA ORTELLS
VW POLO COUPÉ GT
CLUB BAGES
G
15
KIM NAVARRO FONT
IVAN MAT RAMIREZ
WOLKSWAGEN MKI
MOTOR CLUB SABADELL
H
16
FABI MINOBAS
LAURA SOLER
PEUGEOT 205 RALLY .1989
C.R.S.
I
17
ENRIC CABRUJA CASAS
MARTA GERBOLÉS GIBERT
BMW 2002 COUPE
C.R.S
G
18
ALBERT ROSA CONGOST
JAN ROSA VIÑAS
RENAULT 5 GT TURBO
EBE
I
19
RAMON SURROCA VEGA
ELISABET SIMÓ CAPMANY
VOLKSWAGEN GOLF GTI 1.6
G5 RM CLÀSSIC TEAM
I
20
ANDREU FERRER
ELISABET VALDEPEÑAS SANZ
PEUGEOT 309 GTI
H
21
PEP BASSAS CANALETA
CARLES BASART
SEAT 124 2.000
APUNTA AL MARGE
G
22
LUCAS ROMAN FERNANDEZ
JOAQUIM FORMATGER GRUART
BMW M3 E36
ESCUDERIA BAIX EMPORDÀ - E.B.E.
I
23
MARC CASAS SOLER
NEUS ISERN SARDÓ
PORSCHE 924
C. P .B. M. C
H
24
RICARD ARGENTER TOMAS
VÍCTOR BERMEJO SANS
TOYOTA CELICA CELICA 2000 GTI 16V
MOTOR CLUB VILADRAU
I
25
JONATHAN CHACON MORALES
JONATAN ESTOR QUERO
OPEL KADETT GTE
TALLER JCM SPORT
H
26
CÉSAR LARROSA
ELISA RUBIO
AUTOBIANCHI A112 ABARTH
H
27
RAMON SIERRA
DAVID CASTAÑEDA
FIAT COUPE 16V TURBO
PEKOS TEAM
I
28
DANIEL DOMINGUEZ MAS
LLUIS COMAS GOIG
PORSCHE 911 CARRERA 3.2
COLLA VERGLAS
H
29
JORDI COSTA EZQUERRA
MIQUEL COSTA VICENTE
BMW 325I
BMW COVIMA RACING
I
30
CARLOS PEREIRA VIEITEZ
CARLA PEREIRA ANTICH
BMW 318I
H
31
JORDI TAFALLA MIRALLES
PILAR MARTINEZ NOVELL
SEAT 124D
MOTO CLASSIC LLINARS
G
32
JORDI SOLÀ RIU
SERGI TORRENTS PEREZ
SEAT 127
SB AUTOMOCIO
G
33
EVILASI RUIZ GALLEGO
MARTA RUIZ PALAHI
VOLKSWAGEN GOLF GTI MK2
PISTA I RALLYE
I
34
JORDI TURON PÈLACH
PAU TURON PUIGVERT
FORD ESCORT XR3I MK4
H
35
TONI PLANAS
JULI PLANAS
AUDI 90 QUATRO
I
36
DAVID ROCAMORA SEGOVIA
SOLEDAD GOMEZ HUERCANO
FORD ESCORT COSWORTH
MOTOR CLUB SABADELL
I
37
JAVIER DOMÍNGUEZ MOYANO
DANY RUIZ ROCAMORA
AUDI 80 QUATTRO
MOTOR CLUB SABADELL
H
38
ALBERT PUNTÍ ABANADES
MANEL MIRAS ORTIZ
VOLKSWAGEN 1200
ARGEMIMOTORS
G
39
JAVIER SANCHEZ RUBER
RAFAEL BUENO PUJET
OPEL CORSA GSI
SB AUTOMOCIO
I
40
VICTOR ASENSIO LAZARO
JOSE DE HARO DE HARO
SEAT IBIZA1.5
I,INICIACIÓ
41
JOSEP MANEL LÓPEZ ESCUDERO
NIEVES LÓPEZ DEL BARRIO
VOLKSWAGEN GOLF GTI MK1
I,INICIACIÓ
42
ENRIC LLORENS BALIN
JOSEP GIMENO DE LA RUBIA
VOLKSWAGEN GOLF GTI
I,INICIACIÓ
44
LLUÍS FERNANDEZ HERRERO
ALBERT ARQUÉ
RENAULT R5 GT TURBO
INICIACIÓ
45
NÈSTOR MILLÁN PRUÑONOSA
ADRIÀ MILLÁN DE ANTONIO
BMW E30 318I
CLUB CLÀSSICS BARCELONA CIUTAT
INICIACIÓ
47
JORDI VILA
ALEIX VILA
RENAULT 5 GT TURBO
CLUB RENAULT 5 GT TURBO
INICIACIÓ
43
CRISTIAN ARANDA
JORDI VILA ESPINAGOSA
RENAULT 5 GTL
C.R.S
HA PARTICIPAT EN DUES O MES PROVAS DE LA COPA GIRONINA
46
ISIDRE CUNILL
RAMON CASTILLO
OPEL CORSA GT
C.R.S
NO HA PÀRTICIPAT EN CAP PROVA DE LA COPA GIRONINA